1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Retrospekcje

25.02.2011

Epidemia cholery na Haiti

 Fatalne wiadomości z Haiti - ministerstwo zdrowia zwróciło się już do Światowej Organizacji Zdrowia i społeczności międzynarodowej o pomoc w związku z wybuchem epidemii cholery. Według oficjalnych źródeł do tej pory zanotowano 208 zgonów. Choroba pojawiła się w regionie Artibonite, czyli tam, gdzie działa szpital, do którego pod koniec listopada jedzie troje lekarzy z Bydgoszczy. Cholera jest skutkiem ostatnich powodzi (wylała rzeka Artibonite), a bakterie zostały przeniesione prawdopodobnie z obozów namiotowych z okolic Port-au-Prince.

Raport na temat sytuacji w Hopital Albert Schweitzer, do którego jadą Ania Szaciłło, Jarek Korzybski i Łukasz Jaworski jest dostępny na blogu: www.zpolskinahaiti.blox.pl