1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Retrospekcje

1.03.2011

Wizyta Geri Benoit Belnowski

 Na zaproszenie Fundacji Polska-Haiti wkrótce Warszawę odwiedzi Geri Benoit Belnowski - posiadająca polskie korzenie ambasador Haiti we Włoszech.

Ta była haitańska pierwsza dama, kobieta wszechstronnie wykształcona i zaangażowana społecznie, przybędzie do Polski specjalnie na charytatywną galę "Chopin inspiruje Gainsbourga. Wieczór na rzecz Haiti" w Teatrze Wielkim. Honorowy patronat nad imprezą objęła Pani Maria Kaczyńska, Pierwsza Dama Rzeczpospolitej.

Ale to nie jedyny cel wizyty Geri Benoit w Polsce. Była prezydentowa Haiti weźmie udział w spotkaniu Rady Programowej Fundacji Polska-Haiti, uświetni także swoją obecnością konferencję programową Fundacji. W planach ma również spotkanie z Panią Marią Kaczyńską, marszałkiem Maciejem Płażyńskim, wywiady dla telewizji, radia oraz czołowych tytułów prasy na temat obecnej sytuacji na Haiti i możliwości niesienia długofalowej pomocy dotkniętemu trzęsieniem ziemi krajowi. Szczegółowy plan wizyty Geri Benoit w Polsce już wkrótce na stronie Fundacji.